přeskočit k navigaci »

SURVIA - špičkový dodavatel dat z dronů pro precizní zemědělství, průmysl a geodézii

SURVIA nabízí jedinečné znalosti a zkušenosti při provozu bezpilotních letadel (dronů) pro potřeby jejich různého nasazení zejména v zemědělských, průmyslových a geodetických aplikacích. Součástí našeho týmu jsou špičkoví piloti, technici a geodeti a kartografové. S více jak 1000 letovými hodinami ročně patříme mezi nejzkušenější provozovatle bezpilotních letadel a to nejen v České republice.

Disponujeme špičkovou technikou se 100% zárukou spolehlivosti. Naše stroje i piloti jsou registrovaní Úřadem civilního letectví a firma SURVIA disponuje Povolením k provozování leteckých prací bezpilotními letadly.

Více o firmě SURVIA  »

 

Služby SURVIA

SLUŽBY PRO ZEMĚDĚLSTVÍ A LESNICTVÍ

SLUŽBY PRO ZEMĚDĚLSTVÍ A LESNICTVÍ

Zemědělcům poskytujeme data, která jím umožňují dělat správná rozhodnutí. Od monitoringu porostů, vegeteční indexy, po detekci drenáží. Více informací.

SLUŽBY PRO PRŮMYSL

SLUŽBY PRO PRŮMYSL

Díky naším bezpilotním letadlům můžeme snadno provést inspekce ve výškách. Ve vysokém rozlišení, ve viditelném světle, nebo infrakamerou. Více informací.

3D modely a ortofotomapy

3D modely a ortofotomapy

Ortofotomapy, digitální modely povrchu a objektů s použitím leteckých fotografií, nebo LiDAR. Více informací.

Letecké práce pro vědu a výzkum

Letecké práce pro vědu a výzkum

Úzce spolupracujeme s věděckými a výzkumnými institucemi při aplikacích vyžadujících nasazení bezpilotních letadel. Více informací.

Konzultace a poradenství

Konzultace a poradenství

Rozhodujete se o koupi UAV, o uplatnění bezpilotních letadel ve vašem oboru? Pak jsme ti praví, kteří vám pomohou, na základě znalostí a zkušeností, najít ta správná řešení. Více informací.

 
Vertical Images

Vertical Images s.r.o.
Habrová 1445, 363 01 Ostrov
Petr Lněnička - kameraman, fotograf, obchod
777 204 558, petr.lnenicka@verticalimages.cz